12.3.2013 otevřeno: 1260 x

10. turnaj 4+1, 17.3.2013, hala Chodov

10. turnaj 4+1 se odehraje v neděli 17.3.2013 od 9:00 v hale Chodov. Turnaje se zúčastní 18 družstev. Rozlosování je doplněno.

TURNAJ 4+1

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie :

Minižactvo

Dne :  17.03.2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hřiště: hala Chodov

Adresa : Mírového hnutí 2137, 149 00 Praha 4

 

 

 

 

 

 

Pořadatel  turnaje :

Chodov

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci  turnaje :

Skupina A - B

Skupina C

 

 

 

Chodov A

Chodov C

 

 

 

Loko Vršovice A

DHC Slavia C

 

 

 

Sokol Kobylisy II B

Háje C

 

 

 

Sokol Vršovice B

Astra C

 

 

 

Astra B

ZŠ Jižní C

 

 

 

Sokol Kobylisy kl.

Pardubice C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina D

 

 

 

 

 

DHC Slavia D

 

 

 

 

 

Sokol Vršovice D

 

 

 

 

 

Sokol Kobylisy II D

 

 

 

 

 

Loko Vršovice D

 

 

 

 

 

ZŠ Jižní D

 

 

 

 

 

Pardubice D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hrací doba:

2x8 minut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čas

Hřiště 1

 

 

Hřiště 2

 

9:00

Astra B

Chodov A

 

Loko Vršovice D

DHC Slavia D

9:20

DHC Slavia C

Chodov C

 

Astra C

ZŠ Jižní C

9:40

Loko Vršovice A

Sokol Kobylisy kl.

 

ZŠ Jižní D

Sokol Vršovice D

10:00

Sokol Vršovice B

Sokol Kobylisy II B

 

Pardubice D

Sokol Kobylisy II D

10:20

Pardubice C

Háje C

 

ZŠ Jižní C

Chodov C

10:40

Sokol Kobylisy kl.

Chodov A

 

Sokol Vršovice D

DHC Slavia D

11:00

Sokol Vršovice B

Astra B

 

Pardubice D

Loko Vršovice D

11:20

Pardubice C

DHC Slavia C

 

Háje C

Astra C

11:40

Sokol Kobylisy II B

Loko Vršovice A

 

Sokol Kobylisy II D

ZŠ Jižní D

12:00

Astra B

Sokol Kobylisy kl.

 

Loko Vršovice D

Sokol Vršovice D

12:20

DHC Slavia C

ZŠ Jižní C

 

Chodov C

Háje C

12:40

Chodov A

Sokol Kobylisy II B

 

DHC Slavia D

Sokol Kobylisy II D

13:00

Loko Vršovice A

Sokol Vršovice B

 

ZŠ Jižní D

Pardubice D

13:20

Astra C

Pardubice C

 

Háje C

ZŠ Jižní C

13:40

Sokol Kobylisy II B

Sokol Kobylisy kl.

 

Sokol Kobylisy II D

Sokol Vršovice D

14:00

Loko Vršovice A

Astra B

 

ZŠ Jižní D

Loko Vršovice D

14:20

Astra C

DHC Slavia C

 

Pardubice C

Chodov C

14:40

Sokol Vršovice B

Chodov A

 

Pardubice D

DHC Slavia D

 

 

 

 

 

 

15:00

Ukončení turnaje