2.4.2015 otevřeno: 784 x

11. turnaj 4+1, 12.4.2015, hala Chodov

Na Chodově se odehraje další turnaj 4+1. Konečný stav je 11 družstev minižactva a 13 družstev přípravky. Začínat se bude od 9.00 (přípravka), konec turnaje bude v 17:20. Rozlosování je uvedeno

TURNAJ 4+1

   
           

Kategorie :

Minižactvo

Dne :  12.4.2015

     
           

Hřiště: hala Chodov

Adresa : Mírového hnutí 2137, Praha 4

 
           

Pořadatel  turnaje :

TJ Chodov

   
           

Účastníci  turnaje :

Minižactvo

Přípravka

 
   

Chodov A

Chodov C

 
   

Astra A

Chodov D

 
   

Dukla 4 A

Astra C

 
   

Sokol Vršovice B

Turnov C

 
   

Sokol Kobylisy II A

Ledeč C

 
   

Hudlice A

Dukla 4 C

 
   

Dukla 6 A

Sokol Vršovice D

 
   

DHC Slavia A

Sokol Kobylisy II C

 
   

DHC Slavia B

Hudlice C

 
   

Turnov A

Háje C

 
   

Ledeč A

Dukla 6 C

 
   

 

DHC Slavia C

 
   

 

DHC Slavia D

 

Hrací doba:

2x8 minut

       
           

Čas

Hřiště 1

   

Hřiště 2

 
           

9:00

Sokol Vršovice D

DHC Slavia D

 

Dukla 4 C

Chodov C

9:20

Hudlice C

Chodov D

 

DHC Slavia C

Dukla 6 C

9:40

Astra C

Háje C

 

Chodov C

Sokol Kobylisy II C

10:00

Ledeč C

Turnov C

 

Dukla 6 C

Dukla 4 C

10:20

Chodov D

Sokol Vršovice D

 

Sokol Kobylisy II C

DHC Slavia C

10:40

DHC Slavia D

Hudlice C

 

Chodov C

Dukla 6 C

11:00

Turnov C

Háje C

 

Dukla 4 C

DHC Slavia C

11:20

Astra C

Ledeč C

 

Dukla 6 C

Sokol Kobylisy II C

11:40

Sokol Vršovice D

Hudlice C

 

DHC Slavia C

Chodov C

12:00

Chodov D

DHC Slavia D

 

Sokol Kobylisy II C

Dukla 4 C

12:20

Háje C

Ledeč C

 

Dukla 6 A

Dukla 4 A

12:40

Turnov C

Astra C

 

Chodov A

Sokol Kobylisy II A

13:00

Sokol Vršovice D

Háje C

 

DHC Slavia A

Dukla 6 B

13:20

Hudlice C

Ledeč C

 

Sokol Kobylisy II A

Dukla 4 A

13:40

DHC Slavia D

Turnov C

 

Chodov D

Astra C

14:00

DHC Slavia B

Turnov A

 

DHC Slavia A

Dukla 6 A

14:20

Sokol Vršovice B

Ledeč A

 

Dukla 6 B

Chodov A

14:40

Turnov A

Astra A

 

Dukla 6 A

Sokol Kobylisy II A

15:00

Ledeč A

DHC Slavia B

 

Dukla 4 A

Dukla 6 B

15:20

Astra A

Sokol Vršovice B

 

Chodov A

DHC Slavia A

15:40

Turnov A

Ledeč A

 

Dukla 6 B

Sokol Kobylisy II A

16:00

DHC Slavia B

Sokol Vršovice B

 

Chodov A

Dukla 6 A

16:20

Ledeč A

Astra A

 

DHC Slavia A

Dukla 4 A

16:40

Sokol Vršovice B

Turnov A

 

 

 

17:00

Astra A

DHC Slavia B

 

 

 

       

 

 

           

17:20

Zakončení turnaje