6.9.2017 otevřeno: 90 x

Zánik klubu Tamburello Praha

Od Českého svazu házené jsme obdrželi informaci, že došlo k ukončení členství klubu Tamburello Praha v ČSH. Z tohoto důvodu se nemůže tento klub (1A045) účastnit žádných soutěží - tedy nemůže se zúčastnit Přeboru Prahy mužů...

Z tohoto důvodu odvoláváme všechna utkání s tímto družstvem v podzimní části. V případě, že v nějaké době vznikne nějaký nový klub, bude se moci soutěže zúčastnit, nicméně výsledky se nebudou moci započítat (nepůjdou zadat do Handball.NETU, jelikož v průběhu soutěže nelze nový klub zadat a nyní ještě tento klub neexistuje...)

Celé znění dopisu je zde:

Vážení přátelé,

 

v návaznosti na usnesení Exekutivy ČSH ze dne 1.9.2017 si dovoluji upozornit vedení PSH na zánik klubu Tamburello Praha (IČO 22897640), ke kterému došlo likvidací původní právnické osoby, která byla členem ČSH, na vlastní návrh cca před 3 lety. Prostě to IČO už pár let neexistuje.

Pan Hübner ani nikdo jiný nic orgánům ČSH (a asi ani PSH) nenahlásili, na aktuální stav jsme přišli až v srpnu 2017 náhodou díky kontrolám v novém účetním systému.

Exekutiva ČSH tedy formálně ukončila členství klubu Tamburello v ČSH ke dni 1.9.2017.

Pan Hübner byl o situaci informován předem a při osobní návštěvě na soutěžním úseku ČSH dne 28.8.2017 přislíbil, že do středy 30.8. doručí standardní přihlášku „nového“ spolku Tamburello (který údajně s jiným IČO mezitím vznikl), kterou by mohla exekutiva na tomtéž jednání schválit a házenkáři by mohli víceméně nepřerušeně fungovat.

Bohužel od té doby se pan Hübner neukázal, nic neposlal.

Takže klub Tamburello v ČSH neexistuje a družstvo se nemůže účastnit žádných soutěží.

Hráči a funkcionáři dosud registrovaní a Tamburello se dnem 1.9. de iure stali individuálními členy a mohou si buď vyřídit nové průkazy jako individuální členové, nebo se zaregistrovat ve kterémkoli jiném členském klubu ČSH.

Registrační průkazy vystavené pro členy klubu Tamburello Praha, id.číslo klubu 1A045, jsou neplatné.

Pokud by došlo k nějakému dalšímu vývoji (například vstupu „nového“ klubu do ČSH, budu Vás zase informovat.

Se srdečným pozdravem

 


Jiří Konečný

manažer soutěžního úseku

Český svaz házené, z.s.

(+420) 774 24 04 04 | konecny@chf.cz

Bolzanova 1615/1, Praha 1, 110 00