11.9.2017 otevřeno: 196 x

1. turnaj starších žákyň, 16.9.2017, hřiště Háje + skupina B, hala Turnov

Provizorně zveřejňujeme rozlosování 1. turnaje skupiny A i B starších žákyň. Během začátku příštího týdne již budou přeneseny turnaje do Handball.NETu.

 

PRAŽSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKYŇ - skupina "A"

 
             

Pořadatel:

   

HC Háje Praha

   

Termín:

     

16. září 2017

   

Místo:

     

Praha 4, K Jezeru

   
             
             

Družstva:

   

HC Háje Praha A

   
       

TJ Sokol Kobylisy II A

   
       

DHC Slavia Praha A

   
       

TJ Sokol Vršovice

   
       

DHK Baník Most

   
             

Rozhodčí:

         
             

Utkání

 

Čas

 

Domácí

Hosté

Výsledek

1.

9:00

:

9:35

HC Háje Praha A

TJ Sokol Kobylisy II A

            :         

2.

9:45

:

10:20

DHC Slavia Praha A

TJ Sokol Vršovice

            :         

3.

10:30

:

11:05

TJ Sokol Kobylisy II A

DHK Baník Most

            :          

4.

11:15

:

11:50

TJ Sokol Vršovice

HC Háje Praha A

            :         

5.

12:00

:

12:35

DHK Baník Most

DHC Slavia Praha A

            :         

6.

12:45

:

13:20

TJ Sokol Kobylisy II A

TJ Sokol Vršovice

            :         

7.

13:30

:

14:05

HC Háje Praha A

DHC Slavia Praha A

            :         

8.

14:15

:

14:50

TJ Sokol Vršovice

DHK Baník Most

            :         

9.

15:00

:

15:35

DHC Slavia Praha A

TJ Sokol Kobylisy II A

            :         

10.

15:45

:

16:20

DHK Baník Most

HC Háje Praha A

            :         

 

ROZLOSOVÁNÍ 1. PODZIMNÍHO TURNAJE STARŠÍCH ŽAČEK – SKUPINY B

 

POŘADATEL: TJ Turnov – oddíl házené

DATUM: sobota 16. 9. 2017

MÍSTO: hala TJ Turnov – ul. Skálova 207

POVRCH: palubovka (zákaz lepení)

Hrací doba: 2 x 15min., strany zůstávají, 2min. vyloučení

ÚČASTNÍCI: HC Háje „B“, DHC Slavia „B“, Sokol Kobylisy II „B“, DHK Liberec a TJ Turnov

 

 

1

9.00

TJ Turnov

Liberec

                  :

2

9.40

Hc Háje „B“

DHC Slavia „B“

                  :

3

10.20

Liberec

Kobylisy II „B“

                  :

4

11.00

DHC Slavia „B“

TJ Turnov

                  :

5

11.40

Kobylisy II „B“

HC Háje „B“

                  :

6

12.20

Liberec

DHC Slavia „B“

                  :

7

13.00

TJ Turnov

HC Háje „B“

                  :

8

13.40

DHC Slavia „B“

Kobylisy II „B“

                  :

9

14.20

HC Háje „B“

Liberec

                  :

10

15.00

TJ Turnov

Kobylisy II „B“

                  :