2.10.2017 otevřeno: 345 x

4. turnaj 4+1, 14.10.2017, hala Loko Vršovice

4. turnaj 4+1 se odehraje 14.10.2017 v hale Loko Vršovice. Rozlosování je uvedeno.

TURNAJ 4+1

   
           

Kategorie :

Minižactvo

Dne :  14.10.2017

     
           

Hřiště: hala Loko Vršovice

Adresa : Sportovní 1380, Praha 10

 
           

Pořadatel  turnaje :

Loko Vršovice

   
           

Účastníci  turnaje :

Minižactvo

Přípravka

 
   

Loko Vršovice B

Loko Vršovice C

 
   

Dukla 4 A

Dukla 4 C

 
   

Hostivice B

Hostivice D

 
   

Háje B

Turnov

 
   

Sokol Kobylisy kl.

Háje D

 
   

DHC Slavia B

Chodov C

 
   

Chodov B

DHC Slavia C

 
   

Kobylky A

DHC Slavia D

 
   

Kobylky B

Kobylky D

 
   

Astra A

Astra C

 
   

Dukla 6 A

Astra D

 
   

 

Dukla 6 C

 
   

 

 

 

 
   

 

 

 

 
   

 

 

 

 
   

 

 

 

 

Hrací doba:

2x7 minut

       
           

Čas

Hřiště 1

   

Hřiště 2

 

9:00

Astra A

Dukla 4 A

 

DHC Slavia B

Loko Vršovice B

9:17

Sokol Kobylisy kl.

Dukla 6 A

 

Kobylky B

Háje B

9:34

Dukla 4 A

Kobylky A

 

Chodov B

Hostivice B

9:51

Dukla 6 A

Astra A

 

Háje B

Loko Vršovice B

10:08

Kobylky A

Sokol Kobylisy kl.

 

Chodov B

DHC Slavia B

10:25

Dukla 4 A

Dukla 6 A

 

Hostivice B

Kobylky B

10:42

Astra A

Sokol Kobylisy kl.

 

DHC Slavia B

Háje B

10:59

Dukla 6 A

Kobylky A

 

Loko Vršovice B

Hostivice B

11:16

Sokol Kobylisy kl.

Dukla 4 A

 

Kobylky B

Chodov B

11:33

Kobylky A

Astra A

 

Hostivice B

Háje B

11:50

Chodov B

Loko Vršovice B

 

Kobylky B

DHC Slavia B

12:07

Dukla 6 C

Chodov C

 

Háje D

Hostivice D

12:24

Dukla 4 C

Loko Vršovice C

 

Turnov

DHC Slavia D

12:41

DHC Slavia C

Astra C

 

Kobylky D

Astra D

12:58

Loko Vršovice C

Chodov C

 

DHC Slavia D

Hostivice D

13:15

DHC Slavia C

Dukla 6 C

 

Kobylky D

Háje D

13:32

Astra C

Dukla 4 C

 

Astra D

Turnov

13:49

Dukla 6 C

Loko Vršovice C

 

Háje D

DHC Slavia D

14:06

Chodov C

Astra C

 

Hostivice D

Astra D

14:23

Dukla 4 C

DHC Slavia C

 

Turnov

Kobylky D

14:40

Astra C

Loko Vršovice C

 

Astra D

DHC Slavia D

14:57

Dukla 4 C

Dukla 6 C

 

Turnov

Háje D

15:14

DHC Slavia C

Chodov C

 

Kobylky D

Hostivice D

           

15:30

konec turnaje