8.11.2017 otevřeno: 244 x

5. turnaj 4+1, 11.11.2017, hala Sport centrum Hostivice

5. turnaj 4+1 se odehraje 11.11.2017 v hale Sport centrum Hostivice (nový název pro halu ve Břvích). Rozlosování je uvedeno.

TURNAJ 4+1

   
           

Kategorie :

Minižactvo

Dne :  11.11.2017

     
           

Hala: Sport Centrum Hostivice

Adresa : Hájecká 1866, 253 01 Hostivice - Břve

           

Pořadatel  turnaje :

Dukla

   
           

Účastníci  turnaje :

Minižactvo

Přípravka

 
   

Dukla 4 A

Dukla 4 C

 
   

Hostivice B

Hostivice D

 
   

Dukla 6 A

Chodov C

 
   

Chodov A

DHC Slavia C

 
   

Chodov B

DHC Slavia D

 
   

DHC Slavia B

Dukla 6 C

 
   

Hudlice B

Háje D

 
   

Loko Vršovice A

Astra C

 
   

Kobylky A

Astra D

 
   

Kobylky B

Hudlice

 
   

 

Loko Vršovice C

 
   

 

Kobylky D

 

Hrací doba:

2x8 minut

       
           

Čas

Hřiště 1

   

Hřiště 2

 

9:00

Dukla 6 C

Astra C

 

Kobylky D

Hostivice D

9:20

Dukla 4 C

DHC Slavia C

 

Háje D

Hudlice D

9:40

Loko Vršovice C

Chodov C

 

DHC Slavia D

Astra D

10:00

DHC Slavia C

Astra C

 

Hudlice D

Hostivice D

10:20

Loko Vršovice C

Dukla 6 C

 

DHC Slavia D

Kobylky D

10:40

Chodov C

Dukla 4 C

 

Astra D

Háje D

11:00

Dukla 6 C

DHC Slavia C

 

Kobylky D

Hudlice D

11:20

Astra C

Chodov C

 

Hostivice D

Astra D

11:40

Dukla 4 C

Loko Vršovice C

 

Háje D

DHC Slavia D

12:00

Chodov C

DHC Slavia C

 

Astra D

Hudlice D

12:20

Dukla 4 C

Dukla 6 C

 

Háje D

Kobylky D

12:40

Loko Vršovice C

Astra C

 

DHC Slavia D

Hostivice D

13:00

Chodov A

Dukla 4 A

 

Hudlice B

Kobylky B

13:20

Kobylky A

Dukla 6 A

 

Hostivice B

DHC Slavia B

13:40

Dukla 4 A

Loko Vršovice A

 

Kobylky B

Chodov B

14:00

Dukla 6 A

Chodov A

 

DHC Slavia B

Hudlice B

14:20

Loko Vršovice A

Kobylky A

 

Chodov B

Hostivice B

14:40

Dukla 4 A

Dukla 6 A

 

Kobylky B

DHC Slavia B

15:00

Chodov A

Kobylky A

 

Hudlice B

Hostivice B

15:20

Dukla 6 A

Loko Vršovice A

 

DHC Slavia B

Chodov B

15:40

Kobylky A

Dukla 4 A

 

Hostivice B

Kobylky B

16:00

Loko Vršovice A

Chodov A

 

Chodov B

Hudlice B

           

16:30

konec turnaje