17.1.2018 otevřeno: 378 x

9. turnaj 4+1, 20.1.2018, hala Slavia

9. turnaj 4+1 se uskuteční 20.1.2018 v hale Slavie v Edenu (začínat bude minižactvo). Rozlosování je uvedeno. Dále prosíme oddíly, které ještě nepořádali halový turnaj, o nahlášení termínů.

TURNAJ 4+1

   
           

Kategorie :

Minižactvo

Dne :  20.01.2018

     
           

Hala: Slavia

Adresa : Vladivostocká 10, Praha 10

 
           

Pořadatel  turnaje :

DHC Slavia Praha

   
           

Účastníci  turnaje :

Minižactvo

Přípravka

 
 

 

DHC Slavia A

DHC Slavia C

 
 

 

DHC Slavia B

DHC Slavia D

 
 

 

Dukla 4 A

Dukla 4 C

 
 

 

Dukla 4 B

Sokol Vršovice C

 
 

 

Háje A

Sokol Vršovice D

 
 

 

Háje B

Kobylky C

 
 

 

Loko Vršovice B

Turnov D

 
 

 

Sokol Vršovice B

Háje D

 
 

 

Hostivice A

 

 

 
 

 

Hudlice B

 

 

 
 

 

Kobylky B

 

 

 
   

 

 

 

 

Hrací doba:

2x8 minut

       
           

Čas

Hřiště 1

   

Hřiště 2

 

9:00

Loko Vršovice B

DHC Slavia A

 

Sokol Vršovice B

Kobylky B

9:20

Hostivice A

Háje A

 

Dukla 4 B

Hudlice B

9:40

DHC Slavia A

Dukla 4 A

 

Háje B

DHC Slavia B

10:00

Háje A

Loko Vršovice B

 

Hudlice B

Kobylky B

10:20

Dukla 4 A

Hostivice A

 

Háje B

Sokol Vršovice B

10:40

DHC Slavia A

Háje A

 

DHC Slavia B

Dukla 4 B

11:00

Loko Vršovice B

Hostivice A

 

Sokol Vršovice B

Hudlice B

11:20

Háje A

Dukla 4 A

 

Kobylky B

DHC Slavia B

11:40

Hostivice A

DHC Slavia A

 

Dukla 4 B

Háje B

12:00

Dukla 4 A

Loko Vršovice B

 

DHC Slavia B

Hudlice B

12:20

 

 

 

Dukla 4 B

Sokol Vršovice B

12:40

 

 

 

Háje B

Kobylky B

13:00

DHC Slavia C

Kobylky C

 

Sokol Vršovice C

Dukla 4 C

13:20

DHC Slavia D

Háje D

 

Turnov D

Sokol Vršovice D

13:40

Kobylky C

Sokol Vršovice C

 

Dukla 4 C

DHC Slavia C

14:00

Sokol Vršovice D

Háje D

 

DHC Slavia D

Turnov D

14:20

Dukla 4 C

Kobylky C

 

DHC Slavia C

Sokol Vršovice C

14:40

Háje D

Turnov D

 

DHC Slavia D

Sokol Vršovice D

15:00

Kobylky C

DHC Slavia C

 

Dukla 4 C

Sokol Vršovice C

15:20

Háje D

DHC Slavia D

 

Sokol Vršovice D

Turnov D

           

16:00

konec turnaje