23.5.2018 otevřeno: 212 x

14. turnaj 4+1, 26.5.2018, hřiště Loko Vršovice

14. turnaj 4+1 se odehraje 26.5.2018 na venkovním hřišti Loko Vršovice (nafukovací hala by měla být již odstraněna). Rozlosování je uvedeno.

TURNAJ 4+1

     
             

Kategorie :

Minižactvo

Dne :  26.5.2018

       
             

Hala: Loko Vršovice

Adresa : Sportovní 1380, Praha 10

   
             

Pořadatel  turnaje :

Loko Vršovice

     
             

Účastníci  turnaje :

Minižactvo

Přípravka

   
   

Loko Vršovice A

Loko Vršovice C

   
   

Sokol Kobylisy kl.

Hostivice C

   
   

Chodov A

Chodov C

   
   

Chodov B

Hudlice D

   
   

Hudlice B

Sokol Vršovice C

   
   

Sokol Vršovice B

Sokol Vršovice D

   
   

DHC Slavia B

DHC Slavia C

   
   

 

DHC Slavia D

   
   

 

 

 

   
   

 

 

 

   

Hrací doba:

2x8 minut

         
             

Čas

Hřiště 1

   

Hřiště 2

   

9:00

Loko Vršovice C

Chodov C

 

DHC Slavia D

Sokol Vršovice D

9:00

9:20

Sokol Vršovice C

DHC Slavia C

 

Hudlice D

Sokol Vršovice D

9:35

9:40

Chodov C

Hostivice C

 

Hudlice D

DHC Slavia D

10:10

10:00

DHC Slavia C

Loko Vršovice C

 

Sokol Vršovice D

DHC Slavia D

10:45

10:20

Hostivice C

Sokol Vršovice C

 

Sokol Vršovice D

Hudlice D

11:20

10:40

Chodov C

DHC Slavia C

 

DHC Slavia D

Hudlice D

11:55

11:00

Loko Vršovice C

Sokol Vršovice C

 

 

 

 

11:20

DHC Slavia C

Hostivice C

 

 

 

 

11:40

Sokol Vršovice C

Chodov C

 

 

 

 

12:00

Hostivice C

Loko Vršovice C

 

 

 

 

12:20

Loko Vršovice A

Chodov A

 

 

 

 

12:40

DHC Slavia B

Sokol Vršovice B

 

Chodov B

Hudlice B

 

13:00

Sokol Kobylisy kl.

Loko Vršovice A

 

 

 

 

13:20

Chodov B

Sokol Vršovice B

 

DHC Slavia B

Hudlice B

 

13:40

Chodov A

Sokol Kobylisy kl.

 

 

 

 

14:00

DHC Slavia B

Chodov B

 

 

 

 

14:20

Hudlice B

Loko Vršovice A

 

Sokol Kobylisy kl.

Sokol Vršovice B

 

14:55

Chodov A

Sokol Vršovice B

 

DHC Slavia B

Sokol Kobylisy kl.

15 min přestávka

15:15

Chodov B

Loko Vršovice A

 

 

 

 

15:35

Chodov A

Hudlice B

 

 

 

 
             
             

16:00

konec turnaje