2.10.2018 otevřeno: 261 x

3. turnaj 4+1, 6.10.2018, hala Loko Vršovice

Třetí turnaj 4+1 se odehraje v sobotu 6.10. v hale Lokomotivy Vršovice. Rozlosování je uvedeno.

TURNAJ 4+1

   
           

Kategorie :

Minižactvo

Dne : 06.10.2018

     
           

Hřiště: hala Loko Vršovice

Adresa : Sportovní 1380, 101 00 Praha 10

           

Pořadatel  turnaje :

Lokomotiva Vršovice

   
           

Účastníci  turnaje :

Minižactvo

 

Přípravka

 
 

 

Astra A

 

Loko Vršovice C

 

 

 

Loko Vršovice B

 

Dukla žluťásci P

 

 

 

Hudlice A

 

Dukla červeňásci P

 

 

 

DHC Slavia A

 

Astra C

 

 

 

Hostivice

 

Astra D

 

 

 

Dukla červeňásci

 

Sokol Vršovice C

 

 

 

Dukla žluťásci 1

 

Kobylky D

 

 

 

DHC Slavia B1

 

DHC Slavia C

 

 

 

DHC Slavia B2

 

DHC Slavia D

 

 

 

Sokol Vršovice B

 

Turnov

 

 

 

Dukla žluťásci 2

 

Háje D

 

 

 

Kobylky B

 

Chodov C

 

 

 

Chodov B

 

 

 
           

Hrací doba:

2x8 minut

       
           

Čas

Hřiště 1

   

Hřiště 2

 
           
           

9:00

Dukla žluťásci 1

DHC Slavia A

 

Loko Vršovice B

DHC Slavia B1

9:19

Astra A

Dukla červeňásci

 

Lions Hostivice

Dukla žluťásci 2

9:38

DHC Slavia A

Hudlice A

 

Sokol Vršovice B

Kobylky B

9:57

Dukla červeňásci

Dukla žluťásci 1

 

Chodov B

DHC Slavia B2

10:16

Hudlice A

Astra A

 

Dukla žluťásci 2

Loko Vršovice B

10:35

DHC Slavia A

Dukla červeňásci

 

DHC Slavia B1

Lions Hostivice

10:54

Dukla žluťásci 1

Astra A

 

Kobylky B

Chodov B

11:13

Dukla červeňásci

Hudlice A

 

DHC Slavia B2

Sokol Vršovice B

11:32

DHC Slavia B1

Dukla žluťásci 2

 

Lions Hostivice

Loko Vršovice B

11:51

Astra A

DHC Slavia A

 

Chodov B

Sokol Vršovice B

12:10

Hudlice A

Dukla žluťásci 1

 

DHC Slavia B2

Kobylky B

12:29

Chodov B

Loko Vršovice B

 

Sokol Vršovice B

Dukla žluťásci 2

12:48

Kobylky B

DHC Slavia B1

 

Lions Hostivice

DHC Slavia B2

13:07

Loko Vršovice C

DHC Slavia C

 

Astra D

Háje D

13:26

Sokol Vršovice C

Dukla červeňásci P

 

DHC Slavia D

Turnov

13:45

Chodov C

Astra C

 

Dukla žluťásci P

Kobylky D

14:04

Dukla červeňásci P

DHC Slavia C

 

Turnov

Háje D

14:23

Chodov C

Loko Vršovice C

 

Dukla žluťásci P

Astra D

14:42

Astra C

Sokol Vršovice C

 

Kobylky D

DHC Slavia D

15:01

Loko Vršovice C

Dukla červeňásci P

 

Astra D

Turnov

15:20

DHC Slavia C

Astra C

 

Háje D

Kobylky D

15:39

Sokol Vršovice C

Chodov C

 

DHC Slavia D

Dukla žluťásci P

15:58

Astra C

Dukla červeňásci P

 

Kobylky D

Turnov

16:17

Sokol Vršovice C

Loko Vršovice C

 

DHC Slavia D

Astra D

16:36

Chodov C

DHC Slavia C

 

Dukla žluťásci P

Háje D

           

17:00

konec turnaje