17.10.2018 otevřeno: 219 x

4. turnaj 4+1, 21.10.2018, hala Hostivice - Břve

4. turnaj 4+1 se uskuteční v neděli 21.10. v hale Hostivice - Břve. Rozlosování je uvedeno.

TURNAJ 4+1

   
           

Kategorie :

Minižactvo/přípravka

Dne : 21.10.2018

     
           

Hřiště: Hala Hostivice

Adresa : Hájecká 1866, Hostivice - Břve

           

Pořadatel  turnaje :

Lions Hostivice

   
           

Účastníci  turnaje :

Minižactvo

 

Přípravka

 
   

Lions Hostivice č

 

Sokol Vršovice C

 
   

Sokol Vršovice A

 

DHC Slavia C

 
   

Chodov A

 

DHC Slavia D

 
   

Chodov B

 

Loko Vršovice C

 
   

Sokol Kobylisy kl.

 

Háje D

 
   

Hudlice B

 

Chodov C

 
   

DHC Slavia A

 

Turnov

 
   

DHC Slavia B

 

Astra C

 
   

Loko Vršovice B

 

Astra D

 
   

Lions Hostivice o

 

 

 
   

 

 

 

 
   

 

 

 

 
   

 

 

 

 
           

Hrací doba:

2x8 minut

       
           

Čas

Hřiště 1

   

Hřiště 2

 
           
           

9:00

Astra C

Chodov C

 

DHC Slavia D

Háje D

9:20

DHC Slavia C

Sokol Vršovice C

 

Turnov

Astra D

9:40

Chodov C

Loko Vršovice C

 

 

 

10:00

Sokol Vršovice C

Astra C

 

Turnov

DHC Slavia D

10:20

Loko Vršovice C

DHC Slavia C

 

Astra D

Háje D

10:40

Chodov C

Sokol Vršovice C

 

 

 

11:00

Astra C

DHC Slavia C

 

Háje D

Turnov

11:20

Sokol Vršovice C

Loko Vršovice C

 

Astra D

DHC Slavia D

11:40

DHC Slavia C

Chodov C

 

 

 

12:00

Loko Vršovice C

Astra C

 

Háje D

DHC Slavia D

12:20

DHC Slavia B

Loko Vršovice B

 

Astra D

Turnov

12:40

Hudlice B

Chodov B

 

Lions Hostivice č

Sokol Vršovice A

13:00

Loko Vršovice B

Lions Hostivice o

 

Chodov A

DHC Slavia A

13:20

Chodov B

DHC Slavia B

 

Sokol Vršovice A

Sokol Kobylisy kl.

13:40

Lions Hostivice o

Hudlice B

 

DHC Slavia A

Lions Hostivice č

14:00

Loko Vršovice B

Chodov B

 

Sokol Kobylisy kl.

Chodov A

14:20

DHC Slavia B

Hudlice B

 

Sokol Vršovice A

DHC Slavia A

14:40

Chodov B

Lions Hostivice o

 

Lions Hostivice č

Chodov A

15:00

Hudlice B

Loko Vršovice B

 

DHC Slavia A

Sokol Kobylisy kl.

15:20

Lions Hostivice o

DHC Slavia B

 

Chodov A

Sokol Vršovice A

15:40

 

 

 

Sokol Kobylisy kl.

Lions Hostivice č

           

16:00

závěr turnaje