21.11.2018 otevřeno: 295 x

Turnaj 4+1, 25.11.2018, hala Turnov

25.11.2018 se odehraje v Turnově turnaj 4+1. Rozlosování je uvedeno...

TURNAJ 4+1

   
           

Kategorie :

Minižactvo/přípravka

Dne : 25.11.2018

     
           

Hřiště: Hala Turnov

Adresa : Skálova 2017, Turnov

 
           

Pořadatel  turnaje :

TJ Turnov

   
           

Účastníci  turnaje :

Minižactvo

 

Přípravka

 
   

Turnov B

 

Turnov D

 
   

Jablonec

 

Jablonec

 
   

Liberec A

 

Liberec

 
   

Liberec B

 

Náchod

 
   

Jičín A

 

Dukla žluťásci

 
   

Jičín B

 

Dukla červeňásci

 
   

Náchod A

 

Astra C

 
   

Náchod B

 

Astra D

 
   

Dukla žluťásci 1

 

Chodov C

 
   

Dukla žluťásci 2

 

Háje D

 
   

Dukla červeňásci

 

 

 
   

Astra B

 

 

 
   

Chodov B

 

 

 
   

Sokol Vršovice B

 

 

 
   

Háje B

 

 

 
           

Hrací doba:

2x8 minut

       
           

Čas

Hřiště 1

   

Hřiště 2

 
           
           

8:20

Turnov B

Jičín B

 

Jablonec

Dukla žluťásci 2

8:40

Náchod B

Astra B

 

Chodov B

Sokol Vršovice B

9:00

Dukla žluťásci 1

Náchod A

 

Liberec A

Jičín A

9:20

Jičín B

Háje B

 

Dukla žluťásci 2

Liberec B

9:40

Náchod A

Dukla červeňásci

 

Astra B

Turnov B

10:00

Sokol Vršovice B

Jablonec

 

Jičín A

Dukla žluťásci 1

10:20

Háje B

Náchod B

 

Liberec B

Chodov B

10:40

Dukla červeňásci

Liberec A

 

Náchod A

Jičín A

11:00

Dukla žluťásci 2

Astra B

 

Jičín B

Sokol Vršovice B

11:20

Dukla žluťásci 1

Liberec A

 

Turnov B

Jablonec

11:40

Náchod B

Chodov B

 

Jičín A

Dukla červeňásci

12:00

Sokol Vršovice B

Liberec B

 

Astra B

Háje B

12:20

Dukla červeňásci

Náchod B

 

Liberec A

Náchod A

12:40

Dukla žluťásci 1

Jablonec

 

Liberec B

Jičín B

13:00

Háje B

Turnov B

 

Chodov B

Dukla žluťásci 2

13:20

Astra C

Dukla žluťásci

 

Turnov D

Háje D

13:40

Dukla červeňásci

Liberec

 

Jablonec

Náchod

14:00

Dukla žluťásci

Chodov C.

 

Háje D

Astra D

14:20

Náchod

Astra C

 

Liberec

Turnov D

14:40

Jablonec

Chodov C.

 

Astra D

Dukla červeňásci

15:00

Dukla žluťásci

Liberec

 

Háje D

Náchod

15:20

Jablonec

Dukla červeňásci

 

Turnov D

Astra C

15:40

Liberec

Chodov C.

 

Náchod

Astra D

16:00

Dukla žluťásci

Jablonec

 

Astra C

Háje D

16:20

Chodov C.

Dukla červeňásci

 

Astra D

Turnov D

           

16:40

závěr turnaje