Turnaje žactva - delegace rozhodčích - PODZIM 2018

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - hrací čas - 10 minut - osobní obrana, 15 minut - klasická hra, 15 zápasů

Slavia Praha A, Slavia Praha B, Astra, Háje A, Háje B, Sokol Kobylisy, Sokol Vršovice, Mělník

 

1. kolo 22.09.2018 hřiště Slavie A (volno Háje A, Háje B) - Jana Knytlová

2. kolo 06.10.2018 hřiště Háje A (volno Astra, Sokol Kobylisy) - Sabina Nelhýbelová

3. kolo 10.11./11.11. hala Sokol Kobylisy (volno Slavia A, Slavia B)

4. kolo 25.11.2018 hala Mělník (volno Háje A, Háje B) – přednostně rozhodčí Středočeského svazu

5. kolo 19.01.2019 hala Sokol Vršovice (volno Mělník, Sokol Kobylisy) - Adam Palouda, Jana Knytlová

6. kolo 16.03.2019 hala Loko Vršovice - Slavia B (volno Sokol Vršovice, Astra)

7. kolo 27.04.2019 hřiště Astra (volno Slavia A, Slavia B)

8. kolo 18.05./19.05. hřiště Háje B (volno Sokol Vršovice, Mělník)

STARŠÍ ŽÁKYNĚ - hrací čas - 2x15 min, 10 zápasů nebo 15 zápasů - dle počtu účastníků

Slavia Praha, Astra, Háje, Sokol Kobylisy A, Sokol Kobylisy B, Sokol Vršovice, Turnov, Liberec, Mělník, Ústí nad Labem, Baník Most

 

1. kolo

skupina A (6 družstev) 15.09.2018 Astra (Pražská družstva) - Marek Řeháček

skupina B (5 družstev) 15.09.2018 Turnov (mimopražská družstva) – přednostně rozhodčí Libereckého kraje

2. kolo

skupina A (5 družstev) 28.09.2018 hala Sokol Kobylisy - Marek Řeháček

skupina B (6 družstev) 28.09.2018 hala Sokol Vršovice - Adam Palouda, Sabina Nelhýbelová, Jana Knytlová

3. kolo

skupina A (5 družstev) 14.10.2018 hala Slavia (8.00-15.45) - Adam Palouda, Jan Svítek, Sabina Nelhýbelová

skupina B (6 družstev) 13.10./14.10. Liberec – přednostně rozhodčí Libereckého kraje

4. kolo

skupina A (5 družstev) 11.11.2018 Ústí nad Labem – přednostně rozhodčí Ústeckého kraje

skupina B (6 družstev) 10.11.2018 Mělník – přednostně rozhodčí Středočeského svazu

MLADŠÍ ŽÁCI - hrací čas - 10 minut - osobní obrana, 20 minut - klasická hra, 10 zápasů

Dukla Praha A, Dukla Praha B, Dukla Praha C, Chodov A, Chodov B, Loko Vršovice, Sokol Vršovice, Lions Hostivice 2006, Lions Hostivice 2007, Talent Plzeň,

1. kolo
skupina A: 15.09.2018 Loko Vršovice
 - Jana Knytlová
skupina B: 15.09.2018 Hostivice
2. kolo
skupina A: 23.09.2018 Chodov - Jan Svítek, Sabina Nelhýbelová
skupina B: 22.09.2018 Dukla C - Hostivice-Břve 
3. kolo
skupina A: 13.10.2018 Plzeň (nafukovací hala Bolevecké základní školy, náměstí Odboje 18, Plzeň) – přednostně rozhodčí Plzeňského svazu
skupina B: 13.10.2018 Hostivice
4. kolo
skupina A: 17.11.2018 Dukla B - Hostivice-Břve - Adam Palouda
skupina B: asi 18.11.2018 Sokol Vršovice 
- Sabina Nelhýbelová, Jana Knytlová

5. kolo
skupina A: 01.12.2018 Dukla A - Hostivice-Břve 
skupina B: 01.12.2018 Chodov - Miroslav Jeřábek, Sabina Nelhýbelová, Jana Knytlová
 

STARŠÍ ŽÁCI - hrací čas - 2x15 min, 10 zápasů

Dukla Praha A, Dukla Praha B, Chodov, Loko Vršovice A, Loko Vršovice B, Sokol Vršovice

1. kolo 15.09./16.09. hala Sokol Vršovice (volno Chodov) - Sabina Nelhýbelová
2. kolo 29.09.2018 Chodov (volno Dukla A) - Miroslav Jeřábek
3. kolo 06.10.2018 Dukla A - Hostivice-Břve (volno Loko A)
4. kolo 21.10.2018 Dukla B - Hostivice-Břve (volno Loko B) - Miroslav Jeřábek, Sabina Nelhýbelová
5. kolo 03.11.2018 Loko Vršovice (volno Sokol Vršovice) - Sabina Nelhýbelová, Jana Knytlová
6. kolo 10.11.2018 Loko Vršovice (volno Dukla B) - Adam Palouda, Jan Svítek, Sabina Nelhýbelová