Turnaje žactva - delegace rozhodčích - PODZIM 2018

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - hrací čas - 10 minut - osobní obrana, 15 minut - klasická hra, 15 zápasů

Slavia Praha A, Slavia Praha B, Astra, Háje A, Háje B, Sokol Kobylisy, Sokol Vršovice, Mělník

 

1. kolo 22.09.2018 hřiště Slavie A (volno Háje A, Háje B) - Jana Knytlová, Radek Seidl, Jitka Paterová do cca 13:30, Vojta Beňuš cca od 14:00

2. kolo 06.10.2018 hřiště Háje A (volno Astra, Sokol Kobylisy) - Sabina Nelhýbelová, Marek Řeháček, Petra Ferencová

3. kolo 10.11.2018 hala Sokol Kobylisy (volno Slavia A, Slavia B) - Lucie Svítková, Lucie Procházková

4. kolo 25.11.2018 hala Mělník (volno Háje A, Háje B) – přednostně rozhodčí Středočeského svazu (Michael Ransdorf)

5. kolo 19.01.2019 hala Sokol Vršovice (volno Mělník, Sokol Kobylisy) - Adam Palouda, Jana Knytlová, Michael Ransdorf

6. kolo 16.03.2019 hala Loko Vršovice - Slavia B (volno Sokol Vršovice, Astra)

7. kolo 27.04.2019 hřiště Astra (volno Slavia A, Slavia B)

8. kolo 18.05./19.05. hřiště Háje B (volno Sokol Vršovice, Mělník)

 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ - hrací čas - 2x15 min, 10 zápasů nebo 15 zápasů - dle počtu účastníků

Slavia Praha, Astra, Háje, Sokol Kobylisy A, Sokol Kobylisy B, Sokol Vršovice, Turnov, Liberec, Mělník, Ústí nad Labem, Baník Most

 

1. kolo

skupina A (6 družstev) 15.09.2018 Astra (Pražská družstva) - Martin Zyh, Vaclav Škarda, Lukáš Veselý (cca do 14:30)

skupina B (5 družstev) 15.09.2018 Ústí nad Labem (mimopražská družstva) – přednostně rozhodčí Ústeckého kraje

2. kolo

 

skupina A (5 družstev) 28.09.2018 hala Sokol Kobylisy - Jan Svítek, Michael Ransdorf, Lucie Procházková

 

skupina B (6 družstev) 28.09.2018 hala Sokol Vršovice - Adam Palouda, Sabina Nelhýbelová, Jana Knytlová

3. kolo

skupina A (5 družstev) 14.10.2018 hala Slavia (8.00-15.45) - Adam Palouda, Sabina Nelhýbelová, Michael Ransdorf, Marián Šiška

 

skupina B (6 družstev) 13.10.2018 Liberec – přednostně rozhodčí Libereckého kraje

 

4. kolo

 

skupina A (5 družstev) 11.11.2018 Ústí nad Labem – přednostně rozhodčí Ústeckého kraje

 

skupina B (6 družstev) 10.11.2018 Mělník – přednostně rozhodčí Středočeského svazu

 

MLADŠÍ ŽÁCI - hrací čas - 10 minut - osobní obrana, 20 minut - klasická hra, 10 zápasů

Dukla Praha A, Dukla Praha B, Dukla Praha C, Chodov A, Chodov B, Loko Vršovice, Sokol Vršovice, Lions Hostivice 2006, Lions Hostivice 2007, Talent Plzeň,

1. kolo
skupina A: 15.09.2018 Loko Vršovice - Michael Ransdorf, Nikola Dufková, Pavla Sankotová
skupina B: 15.09.2018 Hostivice
 - Jana Knytlová, Lucie Procházková, Marek Řeháček

2. kolo
skupina A: 23.09.2018 Chodov - Sabina Nelhýbelová, Lucie Svítková, Jaroslav Průžek
skupina B: 22.09.2018 Dukla C - Hostivice-Břve -
Jakub Janda, Petr Rams, Petr Halada

3. kolo
skupina A: 13.10.2018 Plzeň (nafukovací hala Bolevecké základní školy, náměstí Odboje 18, Plzeň) – přednostně rozhodčí Plzeňského svazu
skupina B: 13.10.2018 Hostivice - Petr Kundrata, Jakub Janda, Radek Seidl

4. kolo
skupina A: 17.11.2018 Dukla B - Hostivice-Břve - Michal Ransdorf, Nikola Dufková, Lucie Procházková
skupina B: 17.11.2018 Sokol Vršovice - Jana Knytlová, Radek Seidl, Daniel Doškář

5. kolo
skupina A: 01.12.2018 Dukla A - Hostivice-Břve - Marián Šiška, Karel Mayer
skupina B: 01.12.2018 Chodov - Miroslav Jeřábek, Jana Knytlová

 

STARŠÍ ŽÁCI - hrací čas - 2x15 min, 10 zápasů

Dukla Praha A, Dukla Praha B, Chodov, Loko Vršovice A, Loko Vršovice B, Sokol Vršovice

1. kolo 15.09.2018 hala Sokol Vršovice (volno Chodov) - Marián Šiška, Jaroslav Průžek, Marta Sovová (cca do 14:30)
2. kolo 29.09.2018 Chodov (volno Dukla A) - Miroslav Jeřábek, Jan Svítek, Jaroslav Průžek
3. kolo 06.10.2018 Dukla A - Hostivice-Břve (volno Loko A) - Jaroslav Průžek, Petr Procházka (do 11:40), Vojta Beňuš (cca od 12)
4. kolo 20.10.2018 Dukla B - Hostivice-Břve (volno Loko B) - Miroslav Jeřábek, Radek Seidl, Ondřej Tůma (cca do 15:00)
5. kolo 03.11.2018 Loko Vršovice (volno Sokol Vršovice) - Sabina Nelhýbelová, Lucie Svítková, Radek Seidl (cca do 13:30)
6. kolo 10.11.2018 Loko Vršovice (volno Dukla B) - Adam Palouda, Jan Svítek, Marián Šiška