Turnaje žactva - delegace rozhodčích - JARO 2018

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - hrací čas - 10 minut - osobní obrana, 15 minut - klasická hra, 15 zápasů

DHC Slavia Praha A, DHC Slavia Praha B, Astra Praha, HC Háje, Sokol Vršovice, Sokol Kobylisy II, Turnov

17.03.2018 hala Sokol Kobylisy II (volno Sokol Vršovice) - Knytlová Jana, Beňuš Vojtěch, Venclová Markéta, Sovová Marta

21.04.2018 hala Železný Brod (pořadatel Turnov) (volno Astra) - obsazuje Pavel Blanár (rozhodčí z Libereckého kraje) 

20.05.2018 venkovní hřiště Háje (volno Slavia B) - Ransdorf Michael, Svítek Jan, Knytlová Jana, Procházková Lucie

 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ - Sokol Kobylisy II B, Háje B, DHC Slavia B, Sokol Vršovice, DHK Loko Liberec, TJ Turnov

25.03.2018    hala Sokol Vršovice (pořadatel Sokol Vršovice+Sokol Kobylisy II) - Venclová Markéta, Knytlová Jana, Ransdorf Michael, Palouda Adam

14.04.2018    hala Liberec (pořadatel Liberec+Slavia) - Matula Patrik, Hájek Michal, Hrochová Daniela, Holeňáková Denisa (rozhodčí z Libereckého kraje) 

03.06.2018  hřiště Háje (pořadatel Háje+Turnov) - Seidl Radek (do 14:00hod), Doškář Daniel, Svítek Jan

 

MLADŠÍ ŽÁCI

Skupina A – Dukla A, Dukla B, Chodov A, Jičín A, Sokol Vršovice – 10 utkání

Skupina B – Dukla C, Chodov B, Handball Hostivice, Loko Vršovice, Jičín „B“ – 10 utkání

Pořadatelství skupina A:

25.03.2018      Chodov „A“ - Marián Šiška, Jeřábek Miroslav, Daniel Doškář

21.04.2018      Sokol Vršovice - Procházková Lucie, Nelhýbelová Sabina, Knytlová Jana

28.04.2018      Dukla „A“ (hala Břve) - Procházková Lucie, Knytlová Jana, Palouda Adam

26.05.2018      Jičín „A“ - obsazuje Jiří Opava (rozhodčí z Pardubického kraje)

17.06.2018      Dukla „B“ (hala Loko Vršovice) - Ransdorf Jakub, Svítek Jan, Kundrata Petr (cca do 15:00), Daniel Doškář

Pořadatelství skupina B:

10.03.2018      Handball Hostivice - Svítek Jan, Svítková Lucie, Procházka Petr

07.04.2018      Dukla „C“ (hala Loko Vršovice) - Procházka Petr, Pecka Pavel, Palouda Adam

13.05.2018      Chodov „B“ - Daniel Doškář, Ransdorf Michael, Uhlíř Jakub

19.05.2018      Jičín „B“ - obsazuje Jiří Opava (rozhodčí z Pardubického kraje)

16.06.2018      Loko Vršovice - ZRUŠENO

 

STARŠÍ ŽÁCI – Chodov, Loko Vršovice, Dukla A, Dukla B, Sokol Kobylisy

Model pěti turnajů, kdy pořadatelství připadne vždy jednomu družstvu – 10 utkání

04.03.2018      Dukla „A“ (Břve) - odhlášen Chodov - Sovová Marta, Rams Petr

24.03.2018      Sokol Kobylisy - Ransdorf Jakub, Svítek Jan, Pokorný Ladislav

21.04.2018      Loko Vršovice - Jeřábek Miroslav, Svítek Jan, Pokorný Ladislav, Procházka Petr

13.05.2018      Dukla „B“ (Břve) - Miroslav Jeřábek, Jana Knytlová, Lucie Procházková

10.06.2018      Chodov - Svítek Jan, Jeřábek Miroslav, Ferencová Petra