13.6.2019 otevřeno: 234 x

Rozlosování turnaje krajských výběrů - dívky a chlapci

Chystáte se v neděli do Ostravy? I v pátek a v sobotu se ale bude na co dívat! V halách v Polance nad Odrou a v ostravské Sareze se utkají dívčí a chlapecké výběry krajů.

 

 

Krajské reprezentace se v pátek a v sobotu poměří v halách Sareza a v Polance nad Odrou, finálové zápasy pak mladí házenkáři sehrají přímo na ploše Ostravar Areny, kam po nich nastoupí čeští reprezentanti ke kvalifikačnímu zápasu o EHF EURO 2020.

Na turnaji se utkají vybraní házenkáři a házenkářky z kategorie staršího žactva.

Přijďte fandit mladým házenkářům a házenkářkám.

Rozpis turnaje chlapců najdete zde.


Sportovní hala: Ostrava Sareza - turnaj dívky

Skupina A

Jihomoravský kraj - JM

Zlínský kraj

Vysočina

Karlovarský kraj

Plzeňský kraj

Praha

Skupina B

Moravskoslezský kraj – MS

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Olomoucký kraj

Ústecký kraj

 

Pátek 14. 6. 2019

DA01 13:00 JM kraj : Zlínský kraj
DA02 13:40 Praha : Vysočina
DA03 14:20 Karlovarský kraj : Plzeňský kraj
DB04 15:00 MS kraj : Olomoucký kraj
DB05 15:40 Jihočeský kraj : Středočeský kraj
DA06 16:20 Zlínský kraj : Praha
DA07 17:00 Plzeňský kraj : JM kraj
DA08 17:40 Vysočina : Karlovarský kraj
DB09 18:20 Ústecký kraj : Jihočeský kraj
DB10 19:00 Středočeský kraj : MS kraj

Sobota 15. 6. 2019

DA11 08:00 Plzeňský kraj : Zlínský kraj
DA12 08:40 Karlovarský kraj : Praha
DA13 09:20 JM kraj : Vysočina
DB14 10:00 Olomoucký kraj : Středočeský kraj
DB15 10:40 MS kraj : Ústecký kraj
DA16 11:20 Zlínský kraj : Karlovarský kraj
DA17 12:00 Vysočina : Plzeňský
DA18 12:40 Praha : JM kraj
DB19 13:20 Jihočeský kraj : MS kraj
DB20 14:00 Ústecký kraj : Olomoucký kraj
DA21 14:40 Vysočina : Zlínský kraj
DA22 15:20 JM kraj : Karlovarský kraj
DA23 16:00 Plzeňský kraj : Praha
DB24 16:40 Středočeský kraj : Ústecký kraj
DB25 17:20 Olomoucký kraj : Jihočeský kraj
D26 19:00 3. DA - 2. DB o postup do semifinále
D27 19:40 2. DA - 3. DB o postup do semifinále

Neděle 16. 6. 2019

D28 08:30 1. A – vítěz D26 semifinále
D29 09:10 1. B - vítěz D27 semifinále
D30 09:50 skupina o 9. místo (5 A, 6 A, 5B – 6A:5B)
D31 10:30 4. A - 4. B o 7. místo
D32 11:10 skupina o 9. místo (5 A, 6 A, 5B – 5A:5B)
D33 11:50 poražený D26 – poražený D27 o 5. místo
D34 12:30 poražený D28 – poražený D29 o 3. místo
D35 14:00 vítěz D28 – D29 o 1. místo
- utkání o 1. místo se odehraje v Ostravar Aréně. 

 

Turnaj chlapci

Skupina A

 

Jihomoravský kraj – JM
Praha
Olomoucký kraj
Liberecký kraj
Středočeský kraj
Královéhradecký kraj - KH

 

Skupina B

 

Ústecký kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Zlínský kraj
Vysočina
Moravskoslezský kraj - MS

 

 

 

Pátek 14. 6. 2019

HB01 11:00 MS kraj : Zlínský kraj
HB02 11:40 Vysočina : Jihočeský kraj
HB03 12:20 Plzeňský kraj : Ústecký kraj
HB04 13:00 Zlínský kraj : Vysočina
HB05 13:40 Ústecký kraj : MS kraj
HB06 14:20 Jihočeský kraj : Plzeňský kraj
HA07 15:00 Olomoucký kraj : JM kraj
HA08 15:40 Středočeský kraj : Praha
HA09 16:20 KH kraj : Liberecký kraj
HA10 17:00 JM kraj : Středočeský kraj
HA11 17:40 Liberecký kraj : Olomoucký kraj
HA12 18:20 Praha : KH kraj
HB13 19:00 Ústecký kraj : Zlínský kraj
HB14 19:40 Plzeňský kraj : Vysočina
HB15 20:20 MS kraj : Jihočeský kraj

 

Sobota 15. 6. 2019

HA16 08:30 Liberecký kraj : JM kraj
HA17 09:10 KH kraj : Středočeský kraj
HA18 09:50 Olomoucký kraj : Praha
HA19 10:30 JM kraj : KH kraj
HA20 11:10 Praha : Liberecký kraj
HA21 11:50 Středočeský kraj : Olomoucký kraj
HB22 12:30 Zlínský kraj : Plzeňský kraj
HB23 13:10 Jihočeský kraj : Ústecký kraj
HB24 14:50 Vysočina : MS kraj
HB25 15:30 Jihočeský kraj : Zlínský kraj
HB26 16:10 MS kraj : Plzeňský kraj
HB27 16:50 Ústecký kraj : Vysočina
HA28 17:30 Praha : JM kraj
HA29 18:10 Olomoucký kraj : KH kraj
HA30 18:50 Liberecký kraj : Středočeský kraj

 

Neděle 16. 6. 2019

H31 08:30 1. A – 2. B semifinále
H32 09:10 2. A - 1. B semifinále
H33 09:50 6. A - 6. B o 11. místo
H34 10:30 5. A - 5. B o 9. místo
H35 11:10 4. A - 4. B o 7. místo
H36 11:50 3. A – 3. B o 5. místo
H37 12:30 poražený H31 – poražený H32 o 3. místo
H38 14:45 vítěz H31 – vítěz H32 o 1. místo

- utkání o 1. místo se odehraje v Ostravar Aréně.