18.6.2019 otevřeno: 145 x

Oba pražské výběry stříbrné na turnaji v Ostravě

Pražské výběry získaly shodně druhá místa v turnaji krajských výběrů, který se konal v Ostravě. Blahopřejeme všem hráčkám, hráčům včetně realizačních týmů a děkujeme za výbornou reprezentaci Prahy !!! Podrobnosti naleznete v článku...

Sportovní hala: Ostrava Sareza - turnaj dívky

Skupina A

Jihomoravský kraj - JM

Zlínský kraj

Vysočina

Karlovarský kraj

Plzeňský kraj

Praha

Skupina B

Moravskoslezský kraj – MS

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Olomoucký kraj

Ústecký kraj

 

Pátek 14. 6. 2019

DA01 13:00 JM kraj : Zlínský kraj 6:22
DA02 13:40 Praha : Vysočina 14:12
DA03 14:20 Karlovarský kraj : Plzeňský kraj 9:15
DB04 15:00 MS kraj : Olomoucký kraj 13:14
DB05 15:40 Jihočeský kraj : Středočeský kraj 22:6
DA06 16:20 Zlínský kraj : Praha 17:12
DA07 17:00 Plzeňský kraj : JM kraj 16:10
DA08 17:40 Vysočina : Karlovarský kraj 10:10
DB09 18:20 Ústecký kraj : Jihočeský kraj 9:16
DB10 19:00 Středočeský kraj : MS kraj 14:24

Sobota 15. 6. 2019

DA11 08:00 Plzeňský kraj : Zlínský kraj 16:19
DA12 08:40 Karlovarský kraj : Praha 15:16
DA13 09:20 JM kraj : Vysočina 7:16
DB14 10:00 Olomoucký kraj : Středočeský kraj 23:8
DB15 10:40 MS kraj : Ústecký kraj 16:15
DA16 11:20 Zlínský kraj : Karlovarský kraj 24:12
DA17 12:00 Vysočina : Plzeňský 9:17
DA18 12:40 Praha : JM kraj 12:10
DB19 13:20 Jihočeský kraj : MS kraj 19:14
DB20 14:00 Ústecký kraj : Olomoucký kraj 11:17
DA21 14:40 Vysočina : Zlínský kraj 13:21
DA22 15:20 JM kraj : Karlovarský kraj 11:14
DA23 16:00 Plzeňský kraj : Praha 18:10
DB24 16:40 Středočeský kraj : Ústecký kraj 7:29
DB25 17:20 Olomoucký kraj : Jihočeský kraj 10:23
D26 19:00 3. DA - 2. DB o postup do semifinále Praha - Olomoucký kraj 13:11
D27 19:40 2. DA - 3. DB o postup do semifinále Plzeňský kraj MS kraj 15:21

Neděle 16. 6. 2019

D28 08:30 semifinále Zlínský kraj - Praha 11:12 (8:4)
D29 09:10 semifinále Jihočeský kraj - MS kraj 13:10 (7:6)
D30 09:50 skupina o 9. místo Jihomoravský kraj - Středočeský kraj 20:15 (10:5)
D31 10:30 o 7. místo Vysočina - Ústecký kraj 13:22 (6:11)
D32 11:10 skupina o 9. místo Karlovarský kraj - Středočeský kraj 17:5 (9:1)
D33 11:50 o 5. místo Olomoucký kraj - Plzeňský kraj 14:16 (6:7)
D34 12:30 o 3. místo Zlínský kraj - MS kraj 17:16 (8:8)

D35 14:00 o 1. místo Praha - Jihočeský kraj 10:13 (4:5)

Sportovní hala: Polanka n. O. - turnaj chlapci

Skupina A

 

Jihomoravský kraj – JM
Praha
Olomoucký kraj
Liberecký kraj
Středočeský kraj
Královéhradecký kraj - KH

 

Skupina B

 

Ústecký kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Zlínský kraj
Vysočina
Moravskoslezský kraj - MS

 

 

 

Pátek 14. 6. 2019

HB01 11:00 MS kraj : Zlínský kraj 17:8
HB02 11:40 Vysočina : Jihočeský kraj 21:16
HB03 12:20 Plzeňský kraj : Ústecký kraj 15:20
HB04 13:00 Zlínský kraj : Vysočina 25:14
HB05 13:40 Ústecký kraj : MS kraj 11:23
HB06 14:20 Jihočeský kraj : Plzeňský kraj 10:13
HA07 15:00 Olomoucký kraj : JM kraj 23:19
HA08 15:40 Středočeský kraj : Praha 11:20
HA09 16:20 KH kraj : Liberecký kraj 18:10
HA10 17:00 JM kraj : Středočeský kraj 20:12
HA11 17:40 Liberecký kraj : Olomoucký kraj 14:18
HA12 18:20 Praha : KH kraj 23:13
HB13 19:00 Ústecký kraj : Zlínský kraj 15:21
HB14 19:40 Plzeňský kraj : Vysočina 12:14
HB15 20:20 MS kraj : Jihočeský kraj 23:5

 

Sobota 15. 6. 2019

HA16 08:30 Liberecký kraj : JM kraj 13:20
HA17 09:10 KH kraj : Středočeský kraj 21:12
HA18 09:50 Olomoucký kraj : Praha 13:15
HA19 10:30 JM kraj : KH kraj 16:19
HA20 11:10 Praha : Liberecký kraj 17:10
HA21 11:50 Středočeský kraj : Olomoucký kraj 9:22
HB22 12:30 Zlínský kraj : Plzeňský kraj 16:8
HB23 13:10 Jihočeský kraj : Ústecký kraj 19:23
HB24 14:50 Vysočina : MS kraj 13:31
HB25 15:30 Jihočeský kraj : Zlínský kraj 9:23
HB26 16:10 MS kraj : Plzeňský kraj 18:12
HB27 16:50 Ústecký kraj : Vysočina 15:14
HA28 17:30 Praha : JM kraj 21:16
HA29 18:10 Olomoucký kraj : KH kraj 18:15
HA30 18:50 Liberecký kraj : Středočeský kraj 11:20

 

Neděle 16. 6. 2019

H31 08:30 Praha - Zlínský kraj 15:13
H32 09:10 Olomoucký kraj - MS kraj 16:20
H33 09:50 o 11. místo Liberecký kraj - Jihočeský kraj 13:14
H34 10:30 o 9. místo Středočeský kraj - Plzeňský kraj 17:16
H35 11:10 o 7. místo Jihomoravský kraj - Vysočina 14:18
H36 11:50 o 5. místo Královéhradecký kraj - Ústecký kraj 24:14
H37 12:30 Zlínský kraj – Olomoucký kraj 3. místo 21:12

H38 14:45 Praha – Moravskoslezský kraj finále 10:13