9.9.2019 otevřeno: 907 x

Termínová listina soutěží žactva

Zde budou průběžné uváděny termíny soutěží žactva... Už zbývá doupřesnit posledních pár termínů...

Systém soutěží byl rozeslán všem e-mailem, zde budou pro větší přehlednost uváděny pouze termíny turnajů dle kategorií.

Tučně označené jsou potvrzené termíny.

Starší žáci:

15.9.2019 - 1. turnaj (zároveň kvalifikační) - pořadatel Sokol Vršovice
28.9.2019 - 2. turnaj (zároveň kvalifikační) - pořadatel Dukla A, hala Hostivice
13.10.2019 - 3. turnaj (Plzeň, Loko Vršovice, Dukla B, Sokol Vršovice, Hostivice) - pořadatel Dukla B, hala Hostivice
2.11.2019 - 4. turnaj (Plzeň, Dukla A, Chodov, Loko Vršovice, Sokol Vršovice, Dukla B) - pořadatel Loko Vršovice
1.12.2019 - 5. turnaj (Plzeň, Dukla A, Chodov, Dukla B, Hostivice)  - pořadatel Hostivice
1.2./2.2. - 6. turnaj (všech 6 družstev, celkem 12 utkání) - pořadatel Chodov (kolize s turnajem ve Stupavě, bude se řešit ...)
22.3.2019 - 7. turnaj (všech 6 družstev, celkem 12 utkání) - spolupořadatelé Loko Vršovice + Sokol Vršovice, hala Sokol Vršovice
5.4.2020 - 8. turnaj (všech 6 družstev, celkem 12 utkání) - spolupořadatelé Dukla A + Dukla B, hala Hostivice
24.5.2020 - 9. turnaj (všech 6 družstev, celkem 12 utkání) - spolupořadatelé Hostivice + Chodov, hala Hostivice
 

Mladší žáci:

1. kolo 21.9./22.9. 
Skupina A - 21.9.2019 pořadatel Hostivice 2007
Skupina B - 21.9.2019 pořadatel Loko Vršovice
 
2. kolo 5.10./6.10.
Skupina A - 5.10.2019 pořadatel Dukla A, hala Hostivice
Skupina B - 5.10.2019 pořadatel Chodov B
 
3. kolo 9.11./10.11.
Skupina A - 10.11.2019 pořadatel Chodov A
Skupina B - 10.11.2019 pořadatel Hostivice 2008
 
4. kolo 23.11./24.11.
Skupina A - 23.11.2019 pořadatel Dukla B, hala Hostivice
Skupina B - 24.11.2019 pořadatel Sokol Vršovice

5. kolo 14.3./15.3.
Skupina A - 14.3.2020 pořadatel Dukla A, hala Hostivice
Skupina B - 14.3.2020 pořadatel Chodov B
 
6. kolo 4.4./5.4.
Skupina A - 4.4.2020 pořadatel Chodov A
Skupina B - 4.4.2020 pořadatel Hostivice 2008
 
7. kolo 25.4./26.4.
Skupina A - 25.4.2020 pořadatel Dukla B, hala Hostivice
Skupina B - 25.4.2020 pořadatel Loko Vršovice
 
8. kolo 16.5./17.5.
Skupina A - 16.5.2020 pořadatel Hostivice 2007
Skupina B - 17.5.2020 pořadatel Sokol Vršovice

 
Starší žákyně:

22.9.2019 - 1. kvalifikační turnaj pro postup do ŽL pro 6 pražských družstev - pořadatel Slavia (B), hala Hostivice
28.9.2019 - 1. turnaj Přeboru Prahy (účastníci Most, Ústí, Astra, Sokol Vršovice, Slavia B) - pořadatel Astra, hala Sokol Vršovice
13.10.2019 - 2. kvalifikační turnaj pro postup do ŽL pro 6 pražských družstev - pořadatel Sokol Vršovice
19.10.2019 - 2. turnaj Přeboru Prahy (účastníci Most, Ústí, Slavia A, Háje, Sokol Kobylisy II) - pořadatel Sokol Kobylisy II
26.1.2020 - 3. turnaj Přeboru Prahy (účastníci Slavia A, Slavia B, Sokol Vršovice, Astra, Sokol Kobylisy II, Háje) - pořadatel Sokol Vršovice
22.3.2020 - 4. turnaj Přeboru Prahy (účastníci Most, Ústí, Slavia A, Sokol Kobylisy II, Sokol Vršovice) - pořadatel Slavia (A), hala Hostivice
26.4.2020 - 5. turnaj Přeboru Prahy (účastníci Slavia A, Slavia B, Sokol Vršovice, Astra, Sokol Kobylisy II, Háje) - pořadatel Slavia, hala Hostivice
23.5.-24.5.2020 - 6. turnaj Přeboru Prahy (účastníci Most, Ústí, Slavia B, Háje, Astra) - pořadatel Háje
 

Mladší žákyně:

14.9.2019 - 1. turnaj (Háje bílí, Háje zelení, Sokol Vršovice, Astra A, Slavia A, Sokol Kobylisy II) - pořadatel Háje bílí, hřiště Háje
5.10.2019 - 2. turnaj (Astra A, Astra B, Háje bílí, Slavia B, Háje zelení, Sokol Vršovice) - pořadatel Astra A, hřiště Astra
12.10.2019 - 3. turnaj (Háje zelení, Astra A, Astra B, Slavia A, Slavia B, Sokol Kobylisy II) - pořadatel Slavia A, hřiště Slavia (nebo hala Loko)
9.11.2019 - 4. turnaj (Slavia A, Slavia B, Astra B, Háje bílí, Sokol Kobylisy II, Sokol Vršovice) - pořadatel Sokol Kobylisy II
23.11.2019 - 5. turnaj (Slavia A, Slavia B, Astra A, Sokol Kobylisy II, Háje bílí, Háje zelení) - pořadatel Slavia B, hala Loko Vršovice
14.3.2020 - 6. turnaj (Slavia A, Astra A, Astra B, Háje bílí, Háje zelení, Sokol Vršovice) - pořadatel Háje zelení, hala Loko Vršovice
5.4.2020 - 7. turnaj (Slavia B, Astra B, Sokol Vršovice, Háje bílí, Háje zelení, Sokol Kobylisy II) - pořadatel Sokol Vršovice
16.5./17.5. - 8. turnaj (Slavia A, Slavia B, Astra A, Astra B, Sokol Vršovice, Sokol Kobylisy II) - pořadatel Astra B