6.1.2020 otevřeno: 254 x

8. turnaj 4+1, 11.1.2020, hala Sokol Vršovice

8. turnaj 4+1 se odehraje 11.1.2020 v hale Sokola Vršovice. Začínat bude od 9.00 minižactvo...

TURNAJ 4+1

     
             

Kategorie :

Minižactvo/přípravka

Dne : 11.1.2020

       
             

Hřiště: hala Sokol Vršovice

Adresa : Heroldovy sady, Praha 10

   
             

Pořadatel  turnaje :

Sokol Vršovice / Sokol Kobylisy II

     
             

Účastníci  turnaje :

Minižactvo

 

Přípravka

   
   

Sokol Vršovice B

 

Sokol Vršovice C

   
   

Dukla žluťásci

 

Sokol Vršovice D

   
   

Dukla červeňásci

 

Dukla žluťásci P

   
   

Kobylky A

 

Kobylky C

   
   

Kobylky B

 

Hudlice C

   
   

Hudlice B1

 

Hudlice D

   
   

Hudlice B2

 

Háje C

   
   

Loko Vršovice B

 

Háje D

   
   

 

 

Loko Vršovice C

   
             

Hrací doba:

2 x 8 minut

         
             

Čas

Hřiště 1

   

Hřiště 2

   
             
             

9:00

Sokol Vršovice B

Loko Vršovice B

 

Kobylky A

Dukla žluťásci

 

9:20

Hudlice B1

Dukla červeňásci

 

Hudlice B2

Kobylky B

 

9:50

Dukla červeňásci

Sokol Vršovice B

 

Kobylky B

Loko Vršovice B

10 minut přestávka

10:10

Kobylky A

Hudlice B1

 

Dukla žluťásci

Hudlice B2

 

10:40

Hudlice B2

Loko Vršovice B

 

Sokol Vršovice B

Kobylky B

10 minut přestávka

11:00

Dukla červeňásci

Kobylky A

 

Hudlice B1

Dukla žluťásci

 

11:30

Kobylky A

Sokol Vršovice B

 

Loko Vršovice B

Dukla žluťásci

10 minut přestávka

11:50

Kobylky B

Hudlice B1

 

Hudlice B2

Dukla červeňásci

 

12:10

Kobylky C

Loko Vršovice C

 

Sokol Vršovice D

Háje D

12:10

12:30

Sokol Vršovice C

Háje C

 

 

 

 

12:50

Hudlice C

Dukla žluťásci P

 

Hudlice D

Sokol Vršovice D

12:45

13:10

Háje C

Loko Vršovice C

 

 

 

 

13:30

Hudlice C

Kobylky C

 

Háje D

Hudlice D

13:20

13:50

Dukla žluťásci P

Sokol Vršovice C

 

 

 

 

14:10

Kobylky C

Háje C

 

Háje D

Sokol Vršovice D

13:55

14:30

Loko Vršovice C

Dukla žluťásci P

 

 

 

 

14:50

Sokol Vršovice C

Hudlice C

 

Sokol Vršovice D

Hudlice D

14:30

15:10

Dukla žluťásci P

Háje C

 

 

 

 

15:30

Sokol Vršovice C

Kobylky C

 

Hudlice D

Háje D

14:55

15:40

Hudlice C

Loko Vršovice C

 

 

 

 
             

16:15

konec turnaje