29.1.2020 otevřeno: 266 x

10. turnaj 4+1, 8.2.2020, hala Hostivice

10. turnaj 4+1 se odehraje 8.2.2020 v hale v Hostivicích. Poté se od 17.00 odehraje duel MOL Ligy házené žen DHC Slavia (akt. 4. místo) : Iuventa Michalovce (2. místo)... Rozlosování je uvedeno

TURNAJ 4+1

     
             

Kategorie :

Minižactvo/přípravka

Dne : 8.2.2020

       
             

Hřiště: hala Hostivice

Adresa : Hájecká 1866, Hostivice - Břve

   
             

Pořadatel  turnaje :

Lions Hostivice

     
             

Účastníci  turnaje :

Minižactvo

 

Přípravka

   
   

Lions Hostivice A

 

Lions Hostivice C

   
   

Lions Hostivice B

 

Chodov C

   
   

Astra B

 

Kobylky C

   
   

Loko Vršovice B

 

Kobylky D

   
   

Kobylky A

 

Hudlice C

   
   

Hudlice B

 

Háje C

   
   

Háje A

 

Astra D

   
   

Háje B

 

DHC Slavia tygřice

   
   

 

 

DHC Slavia dračice

   
             

Hrací doba:

2 x 8 minut

         
             

Čas

Hřiště 1

   

Hřiště 2

   
             
             

9:00

Lions Hostivice C

Hudlice C

 

Kobylky D

DHC Slavia dračice

9:00

9:20

Háje C

Chodov C

 

 

 

 

9:40

Kobylky C

DHC Slavia tygřice

 

Astra D

Kobylky D

9:30

10:00

Chodov C

Hudlice C

 

 

 

 

10:20

Kobylky C

Lions Hostivice C

 

DHC Slavia dračice

Astra D

10:00

10:40

DHC Slavia tygřice

Háje C

 

 

 

 

11:00

Lions Hostivice C

Chodov C

 

DHC Slavia dračice

Kobylky D

10:30

11:20

Hudlice C

DHC Slavia tygřice

 

 

 

 

11:40

Háje C

Kobylky C

 

Kobylky D

Astra D

11:00

12:00

DHC Slavia tygřice

Chodov C

 

Astra D

DHC Slavia dračice

11:30

12:20

Háje C

Lions Hostivice C

 

Kobylky C

Hudlice C

12:20

12:40

Lions Hostivice A

Loko Vršovice B

 

Kobylky A

Háje A

 

13:00

Lions Hostivice B

Hudlice B

 

Astra B

Háje B

 

13:20

Kobylky A

Lions Hostivice A

 

Háje A

Loko Vršovice B

 

13:40

Astra B

Lions Hostivice B

 

Háje B

Hudlice B

 

14:00

Lions Hostivice A

Háje A

 

Loko Vršovice B

Kobylky A

 

14:20

Lions Hostivice B

Háje B

 

Hudlice B

Astra B

 

14:50

Hudlice B

Lions Hostivice A

 

Háje A

Astra B

 

15:10

Loko Vršovice B

Lions Hostivice B

 

Kobylky A

Háje B

 
             

15:30

Konec turnaje