Program soutěže Společná regionální liga mužů

podzim - 1. kolo - rozpis

Kolín - Sokol N. Veselí B 14.9. 10:30
Zruč n.S. - Ledeč n.S. 14.9. 11:00
HK Chomutov - Sokol Chrudim 15.9. 15:00
S.Vršovice B - TJ Sokol Bělá 15.9. 20:00

podzim - 2. kolo - rozpis

Sokol N. Veselí B - Ledeč n.S. 21.9. 00:00
Kolín - HK Chomutov 21.9. 10:30
Sokol Chrudim - S.Vršovice B 21.9. 16:00
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S. 21.9. 17:00

podzim - 3. kolo - rozpis

Zruč n.S. - Sokol Chrudim 28.9. 11:00
Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá 28.9. 15:30
HK Chomutov - Sokol N. Veselí B 29.9. 15:00
S.Vršovice B - Kolín 29.9. 20:00

podzim - 4. kolo - rozpis

Sokol N. Veselí B - TJ Sokol Bělá 5.10. 00:00
Kolín - Zruč n.S. 5.10. 10:30
HK Chomutov - S.Vršovice B 6.10. 15:00

podzim - 5. kolo - rozpis

Ledeč n.S. - Kolín 12.10. 16:30
TJ Sokol Bělá - Sokol Chrudim 12.10. 17:00
Zruč n.S. - HK Chomutov 13.10. 11:00
S.Vršovice B - Sokol N. Veselí B 13.10. 20:00

podzim - 6. kolo - rozpis

Sokol N. Veselí B - Sokol Chrudim 19.10. 00:00
Kolín - TJ Sokol Bělá 19.10. 10:30
HK Chomutov - Ledeč n.S. 20.10. 15:00
S.Vršovice B - Zruč n.S. 20.10. 20:00

podzim - 7. kolo - rozpis

Sokol Chrudim - Kolín 26.10. 16:00
TJ Sokol Bělá - HK Chomutov 26.10. 17:00
Zruč n.S. - Sokol N. Veselí B 27.10. 11:00
Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá 2.11. 15:30
Sokol Chrudim - Ledeč n.S. 9.11. 16:00
Ledeč n.S. - S.Vršovice B 17.11. 15:30

jaro - 8. kolo - rozpis

Sokol N. Veselí B - Kolín 11.4. 00:00
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice B 11.4. 00:00
Sokol Chrudim - HK Chomutov 11.4. 00:00
Ledeč n.S. - Zruč n.S. 11.4. 15:30

jaro - 9. kolo - rozpis

HK Chomutov - Kolín 18.4. 00:00
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá 18.4. 00:00
Ledeč n.S. - Sokol N. Veselí B 18.4. 15:30
S.Vršovice B - Sokol Chrudim 19.4. 00:00

jaro - 10. kolo - rozpis

Sokol N. Veselí B - HK Chomutov 25.4. 00:00
Kolín - S.Vršovice B 25.4. 00:00
TJ Sokol Bělá - Ledeč n.S. 25.4. 00:00
Sokol Chrudim - Zruč n.S. 25.4. 00:00

jaro - 11. kolo - rozpis

Zruč n.S. - Kolín 2.5. 00:00
TJ Sokol Bělá - Sokol N. Veselí B 2.5. 00:00
Ledeč n.S. - Sokol Chrudim 2.5. 15:30
S.Vršovice B - HK Chomutov 3.5. 00:00

jaro - 12. kolo - rozpis

Sokol N. Veselí B - S.Vršovice B 9.5. 00:00
HK Chomutov - Zruč n.S. 9.5. 00:00
Kolín - Ledeč n.S. 9.5. 00:00
Sokol Chrudim - TJ Sokol Bělá 9.5. 00:00

jaro - 13. kolo - rozpis

Zruč n.S. - S.Vršovice B 16.5. 00:00
TJ Sokol Bělá - Kolín 16.5. 00:00
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí B 16.5. 00:00
Ledeč n.S. - HK Chomutov 16.5. 15:30

jaro - 14. kolo - rozpis

Sokol N. Veselí B - Zruč n.S. 23.5. 00:00
HK Chomutov - TJ Sokol Bělá 23.5. 00:00
Kolín - Sokol Chrudim 23.5. 00:00
S.Vršovice B - Ledeč n.S. 24.5. 00:00