.
Petr Halada
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1972
Typ licence Licence A
Platnost licence 28.7.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
15.2. 19:00 AA105 Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 35 : 22
14.12. 16:30 AA080 Dukla Praha - TJ Cement Hranice 33 : 24
22.11. 18:30 AA066 SHC Maloměřice Brno - Dukla Praha 24 : 37
13.11. 18:30 AA056 Dukla Praha - SKKP Handball Brno 33 : 27
22.9. 10:30 AA015 M.A.T. Plzeň - SHC Maloměřice Brno 38 : 16
1.liga muži
17.11. 10:30 AB043 HBC Ronal Jičín "B" - HK Bystřice p.H. 28 : 24
2 liga muži JVČ
30.11. 17:00 AC057 H.Brod - 1.HC Pardubice 27 : 33
16.11. 18:00 AC043 Třeboň - TJ D.Cerekev 30 : 24
10.11. 17:00 AC041 L.Vršovice - Slavia 20 : 23
2.liga muži SZČ
13.10. 16:00 AD020 VŠ Plzeň - Košutka 28 : 26
6.10. 18:00 AD013 HK B Most - Ml. Boleslav 28 : 21
1.liga starší dorostenci
1.12. 16:00 AG057 Sokol Nové Veselí - Zubří 20 : 33
17.11. 14:30 AG043 C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Šťáhlavy 36 : 24
2.liga starší dorostenci Z
16.11. 16:00 AH043 Třeboň - TJ D.Cerekev 29 : 19
10.11. 15:00 AH041 L.Vršovice - Liberec 27 : 41
1.liga mladší dorostenci
1.12. 14:00 AJ057 Sokol Nové Veselí - Zubří 23 : 29
1.12. 12:00 AJ058 Sokol Žďár n. S. - Velká Bystřice 24 : 29
17.11. 12:30 AJ043 C.S.Cargo HBC Jičín A - Sokol Šťáhlavy 35 : 29
2.liga mladší dorostenci - Č
10.11. 13:00 AK041 Lokomotiva Vršovice - Náchod 41 : 27
6.10. 16:00 AK013 HK Baník Most - C.S.Cargo HBC Jičín B 27 : 24
Český pohár mužů
6.11. 18:00 AM070 Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 27 : 25
14.9. 19:00 AM041 SK Kuřim - Luhačovice 35 : 27
Český pohár žen
20.12. 18:00 AN027 Handball PSG Zlín - Baník Most 23 : 39
1.liga ženy
23.2. 15:30 AR084 HK Ivančice - DHC Plzeň 29 : 23
2.liga ženy - západ
30.11. 15:00 AS059 H. Brod B - DHK Pardubice 30 : 27
2.liga mladší dorostenky - západ
30.11. 13:00 AVA059 H.Brod - DHK Pardubice 22 : 32
MOL liga žen
1.2. 17:00 AW129 HK Hodonín - Bánovce n.B. 38 : 24
25.1. 15:00 AW120 Sokol Písek - Sporta Hlohovec 33 : 25
19.10. 18:00 AW043 Handball PSG Zlín - Sokol Písek 27 : 28
21.9. 18:00 AW026 Baník Most - Zora Olomouc 32 : 27
Další
Kalendář
29.2. 16:30 STRABAG RAIL Extraliga muži AA116 M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.3. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV087 S.Vršovice - Poruba
1.3. 16:00 1.liga ženy AR087 S.Vršovice A - Bohunice
6.3. 18:00 MOL liga žen AW164 Handball PSG Zlín - HK Hodonín
7.3. 11:00 2.liga starších dorostenek AUB095 Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice
7.3. 13:00 2.liga ženy - východ AT066 Sokol V. Meziříčí - L.Zubří
7.3. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA084 Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
7.3. 17:00 2.liga muži JM AE084 Sokol V. Meziříčí - Ivančice
9.5. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH122 TJ D.Cerekev - BHS Starý Plzenec
9.5. 17:00 2 liga muži JVČ AC122 TJ D.Cerekev - Kutná Hora