.
Marek Řeháček
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1986
Typ licence Licence A
Platnost licence 21.11.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JVČ
28.9. 18:00 AC007 Třeboň - Č.Budějovice 32 : 17
2.liga muži SZČ
21.9. 16:00 AD001 Dukla B - Ml. Boleslav 26 : 23
1.liga starší dorostenci
12.10. 14:00 AG023 Dukla - Talent Škoda JS Plzeň 37 : 20
21.9. 14:00 AG001 Dukla - C.S.Cargo HBC Jičín 22 : 18
2.liga starší dorostenci Z
28.9. 16:00 AH007 Třeboň - 1.HK Dvůr Králové 25 : 25
1.liga mladší dorostenci
12.10. 12:00 AJ023 Dukla - Talent Škoda JS Plzeň A 23 : 23
2.liga mladší dorostenci - Č
12.10. 10:00 AK023 Dukla B - HBC Strakonice 29 : 30
Český pohár mužů
14.9. 18:30 AM031 Č.Budějovice - HBC Strakonice 1921 20 : 41
31.8. 17:00 AM012 Ústí n.L. - HK B Most 20 : 24
Český pohár žen
10.9. 19:30 AN014 Astra - S.Vršovice A 22 : 31
Přebor Prahy mužů
9.9. 19:15 BA003 Slavia B - Chodov C 23 : 27
Přebor Prahy žen
29.9. 16:00 BB016 Háje - Astra B 27 : 22
27.9. 19:45 BB013 Střešovice A - Radlice 24 : 16
20.9. 19:45 BB011 Střešovice S - Házená Mělník 32 : 28
Přebor Prahy mladších žákyň
14.9. 14:15 BI010 Astra A - Kobylisy II A 12 : 10
14.9. 12:30 BI007 S.Vršovice - Kobylisy II A 13 : 14
14.9. 11:20 BI005 S.Vršovice - Háje zelení 9 : 10
14.9. 10:45 BI004 Kobylisy II A - Háje bílí 10 : 15
14.9. 09:35 BI002 Kobylisy II A - Slavia A 5 : 14
Další
Kalendář
19.10. 16:00 2.liga ženy - západ AS030 Č.Budějovice - Astra
19.10. 18:00 2 liga muži JVČ AC029 Č.Budějovice - TJ D.Cerekev
20.10. 20:15 Přebor Prahy mužů BA014 Chodov C - Čambavamba
2.11. 16:00 2.liga muži SZČ AD031 Ml. Boleslav - VŠ Plzeň
4.11. 20:45 Přebor Prahy mužů BA017 Praha 4 - AC Sparta
10.11. 12:00 1.liga mladší dorostenci AJ038 HK Lovosice - Sokol Žďár n. S.
10.11. 14:00 1.liga starší dorostenci AG038 HK Lovosice - TJ Sokol Úvaly
10.11. 16:00 2.liga muži SZČ AD038 HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
16.11. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ048 Talent Škoda JS Plzeň A - HK Lovosice
16.11. 15:00 1.liga starší dorostenci AG048 Talent Škoda JS Plzeň - HK Lovosice
17.11. 17:00 2.liga muži SZČ AD047 Libčice n. Vlt. - Jablonec
23.11. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ054 Sokol Šťáhlavy - Liberec
23.11. 15:00 1.liga starší dorostenci AG054 TJ Sokol Šťáhlavy - Rožnov p.R.
23.11. 17:00 2.liga muži SZČ AD054 Šťáhlavy - Liberec
30.11. 14:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA060 TJ Jiskra Třeboň - KF Ledeč n. S.
30.11. 16:00 2.liga starší dorostenci Z AH055 Třeboň - Liberec
30.11. 18:00 2 liga muži JVČ AC055 Třeboň - Slavia
7.12. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ066 Liberec - Dukla
7.12. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH066 Liberec - BHS Starý Plzenec
7.12. 17:00 2.liga muži SZČ AD066 Liberec - Dukla B